«VEF Rīga» basketbolisti spraigā duelī zaudē Čempionu līgas spēlē Turcijā

Latvijas čempioni "VEF Rīga" trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgā divu grupas vājāko komandu duelī Turcijā ar 79:86 piekāpās vietējam "Gaziantep", liecina organizatoru informācija. Rīdziniekiem jau pirms došanās uz Gaziantepu vairs nebija izredžu pacīnīties par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

"VEF Rīgai" 18 punktus iekrāja Artūrs Kurucs, 12 punktus pievienoja Lesters Medfords, kurš veica arī 12 rezultatīvas piespēles, bet Kristijana Krajinas rēķinā bija 11 punkti. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Šarūns Vasiļausks.

Spēle teju punkts punktā ritēja līdz pēdējās ceturtdaļas sākumam, kad iestrēga "VEF Rīga" uzbrukums un mājinieki divarpus minūtēs palielināja pārsvaru līdz 10 punktiem (71:61). Atlikušajā laikā viesiem neizdevās rezultāta starpību sadeldēt tiktāl, lai pacīnītos par uzvaru.

"VEF Rīgai" 11 spēlēs turnīrā arvien ir tikai viena uzvara.

Čempionu līgā spēles astoņu komandu grupā noslēgsies februārī. Pa četrām labākajām četru grupu komandām iekļūs izslēgšanas pirmajā kārtā, bet pārējām vienībām turnīrs būs beidzies.