Latvijas kausa izcīņas 1. posms kalnu slēpošanā

Vieglatlētikas daudzcīņa. Latvijas čempionāts telpās

VTB Vienotajā basketbola līga, "VEF Rīga" - "Tsmoki"

«VEF Rīga» basketbolisti pret Minskas «Cmoki» izcīna otro uzvaru VTB līgā

Latvijas basketbola čempioni "VEF Rīga" svētdien mājās ar 82:70 uzveica Baltkrievijas klubu Minskas "Cmoki" un tika pie sezonā otrās uzvaras VTB vienotajā līgā, liecina rīkotāju informācija. Regulārajā sezonas pusē rīdzinieki pēc 12 spēlēm ieņem pēdējo vietu turnīra tabulā.

"VEF Rīgai" pa 19 punktiem nodrošināja Kristaps Janičenoks un Mareks Mejeris, bet 16 punkti bija Aleksa Peresa rēķinā. Baltkrievijas komandā rezultatīvākais bija 16 punktus guvušais Devons Sadlers.

Jau pēc pirmajām spēles minūtēm mājinieki nostabilizējās vadībā un garajā pārtraukumā devās ar deviņu punktu pārsvaru (40:31). Trešās ceturtdaļas vidū "Cmoki" sadeldēja deficītu līdz minimumam (43:44) un trīsarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma arī panāca neizšķirtu (47:47). Laukuma saimniekiem drošāku pārsvaru izdevās atjaunot pēdējā ceturksnī pēc 15:0 atrāviena, pāris minūtes pirms beigu svilpes panākot +16 (78:62).

VTB līgas sastāvs kopš iepriekšējās sezonas nav mainījies - startē 13 komandas, kas izspēlēs divu apļu turnīru, lai noteiktu astoņus izslēgšanas turnīra dalībniekus. Līgā spēlē deviņi Krievijas klubi, kā arī pa vienam Baltkrievijas, Igaunijas, Kazahstānas un Latvijas pārstāvim.

"VEF Rīga" iepriekšējā sezonā VTB līgā ieņēma 7.vietu regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas turnīrā pirmajā kārtā zaudēja Sanktpēterburgas "Zenit".