«VEF Rīga» basketbolisti pēdējā ceturtdaļā izrauj uzvaru Minskā

"VEF Rīga" izbraukumā Baltkrievijā piektdien ar 75:74 uzvarēja Minskas "Cmoki" basketbolistus un pārtrauca piecu zaudējumu sēriju VTB vienotajā līgā, liecina rīkotāju informācija. Latvijas čempioniem divarpus minūtes pirms spēles beigām bija 11 punktu deficīts, taču atlikušajā laikā mājinieki vairs neguva ne punktu.

Fransisko Kruss uzvarētājiem guva 21 punktu un veica sešas rezultatīvas piespēles, kā arī trāpīja uzvaras grozu 1,2 sekundes pirms mača beigām. Mareks Mejeris "VEF Rīgai" nodrošināja 18 punktus, bet 11 punkti un deviņas izcīnītas atlēkušās bumbas bija Džoša Harelsona rēķinā.

Mājiniekiem ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Garets Štucs.

Lai gan Baltkrievijas komanda divarpus minūtes pirms mača beigām panāca 74:63, tomēr turpinājumā vairs nespēja gūt nevienu punktu un neizglābās arī ar pēdējo Štuca metienu spēles izskaņā.

Pirmajā puslaikā mainīgām sekmēm vadībā ar nelielu pārsvaru pabija abas komandas, un būtiski spēku samērs neizmainījās arī pēc garā pārtraukuma. "VEF Rīga" efektīvi nospēlēja trešajā ceturksnī, nepilnu minūti pirms tā beigām pēc Ričmonda Vildes gūtā groza pirmoreiz panākot vadību ar 10 punktiem (55:45), bet iekrāto pārsvaru ātri izsēja.

VTB līgā "VEF Rīgas" rēķinā ir piecas uzvaras 19 spēlēs, kas komandu ierindo 14.vietā. VTB līgā 16 komandas līdz aprīlim regulārajā sezonā izspēlēs divus apļus, bet astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā.