Bobslejs. Francija

OHL. HK "Kurbads" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - "Kalev/Cramo"

«VEF Rīga» basketbolisti Latvijas un Igaunijas čempionu duelī cieš pirmo neveiksmi

Divu valstu čempionvienību spēlē "VEF Rīga" sestdien mājās ar 69:70 piekāpās Tallinas "Kalev/Cramo" basketbolistiem un cieta sezonā pirmo zaudējumu Latvijas-Igaunijas līgā, liecina organizatoru informācija.

"VEF Rīgai" 20 punktus guva Havjers Reinards Temss, bet pa 15 punktiem pievienoja Roberts Freimanis un Lesters Medfords. Galvenā trenera Roberta Štelmahera vadītajā "Kalev/Cramo" rezultatīvākais ar 20  punktiem bija Kails Vinaless, savukārt 10 punktus iekrāja Aigars Šķēle.

Viesi otrajā ceturtdaļā pieaudzēja pārsvaru līdz 12 punktiem (27:15) un arī trešā ceturkšņa vidū bija vadībā ar 12 punktiem (53:41). "VEF Rīga" pēdējās ceturtdaļas sākumā uz brīdi pārņēma vadību un mača priekšpēdējā minūtē Medfords vēlreiz panāca neizšķirtu 68:68. "Kalev/Cramo" uzvaras vērts bija Vinalesa grozs astoņas sekundes pirms beigu svilpes. Medfordam vēl bija iespēja izpildīt trīs soda metienus, no kuriem viņš trāpīja tikai vienu.

Mazas kļūdas visas spēles garumā liedza "VEF Rīgai" tikt pie uzvaras, intervijā Latvijas Televīzijai pēc mača teica mājinieku basketbolists Artūrs Kurucs. Savukārt "Kalev/Cramo" uzvaru kaldinājušais Šķēle uzsvēra, ka viņa pārstāvētā komanda parādīja raksturu, kā arī veiksme galotnē bija tās pusē.

"VEF Rīga" cieta turnīrā pirmo neveiksmi 16 spēlēs, turpretim "Kalev/Cramo" pēc sezonā 14. uzvaras tabulā saglabā 3.vietu.

Latvijas-Igaunijas līgā spēlē septiņi Latvijas klubi un astoņas Igaunijas vienības. Līdz 22.martam turnīrā izspēlēs divus apļus un astoņas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Pēc Latvijas-Igaunijas līgas uzvarētāju noteikšanas vēl notiks izslēgšanas turnīri abu valstu nacionālajos čempionātos.