«VEF Rīga» basketbolisti Krasnodarā pagarina zaudējumu virkni VTB līgā

"VEF Rīga" sestdien izbraukumā Krievijā ar 63:92 piekāpās Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ" basketbolistiem VTB vienotajā līgā un cieta turnīrā trešo neveiksmi trīs spēlēs, liecina organizatoru informācija.

Latvijas komandā rezultatīvākais bija 15 punktus guvušais Andrejs Gražulis, bet 10 punktus pievienoja Stīvs Zeks. Uzvarētājiem Vitālijs Fridzons izcēlās ar 18 iekrātiem punktiem.

"Lokomotiv-Kubaņ" ar augstu metienu precizitāti nostiprinājās vadībā pirmajā ceturtdaļā, kurā Latvijas komanda aizsardzībā ielaida 30 punktus (17:30). "VEF Rīga" spēlētājiem nesekmējās trīspunktu metienos, turklāt mājinieki bija situācijas noteicēji cīņā pie groza, kas palīdzēja Krasnodaras klubam puslaiku noslēgt ar 25 punktu pārsvaru (52:27).

Otrajā puslaikā intriga spēlē neatgriezās - "Lokomotiv-Kubaņ" vēl pieaudzēja pārsvaru, kas pēdējās ceturtdaļas sākumā jau pārsniedza 30 punktu robežu (77:44).

VTB līgā šosezon 14 komandas aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura astoņas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Līgā ir deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienam Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas klubam.