«VEF Rīga» basketbolisti ar minimālu uzvaru pār «Valmiera/ORDO» sāk LBL pusfinālu

"VEF Rīga" otrdien izsēja prāvu pārsvaru, tomēr ar 71:70 mājās uzveica pašreizējos čempionus "Valmiera/ORDO" pirmajā pusfināla spēlē Latvijas basketbola līgā (LBL), liecina organizatoru informācija. Sērija turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām.

Uzvarētājiem pa 13 punktiem guva Mareks Mejeris un Mārtiņš Meiers, savukārt viesiem Damjērs Pitss bija rezultatīvākais ar 17 punktiem.

Mājiniekiem uzvaru nodrošināja Jāņa Blūma gūtais grozs četras sekundes pirms spēles beigām. Valmierai vēl atlika pēdējais uzbrukums, kurā Jāņa Kaufmaņa metiens mērķi nesasniedza.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"VEF Rīga" spēli sāka ar 12:2 atrāvienu un arvien turējās vadībā, kas otrās ceturtdaļas vidū sasniedza 15 punktus (35:20). Otrā puslaika sākumā mājinieki bija priekšā ar 18 punktiem (47:29), taču cīņa vēl nebija galā. Valmierieši samazināja deficītu līdz viencipara skaitlim (43:52) un minūti pirms spēles beigām pārņēma vadību (70:69).

Nākamo spēli sērijā pērn finālā spēlējušās komandas aizvadīs ceturtdien Valmierā.

Jau vēstīts, ka otrā pusfinālā BK "Ventspils" ar 2:0 ir vadībā pret "Barons kvartāls" basketbolistiem. Iespēja sērijas trešajā spēlē nodrošināt dalību finālā ventspilniekiem būs trešdien savu līdzjutēju priekšā. "VEF Rīga" dalības VTB līgas izslēgšanas turnīrā dēļ otra pusfināla sākums aizkavējās, līdz rīdzinieki izstājās pēc zaudējuma Sanktpēterburgas "Zenit".

Latvijas čempioni kļūs zināmi līdz maija beigām.