«VEF Rīga» arī otrajā LBL pusfināla spēlē uzvar «Liepāju/Triobet»

"VEF Rīga" tikai spēles beigās iegūstot izšķirošo pārsvaru, svētdien ar 83:70 viesos uzvarēja "Liepāja/Triobet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas otrajā spēlē, liecina organizatoru informācija.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 2:0 "VEF Rīga" labā. Trešā spēle trešdien notiks Kandavā.

Pirmo spēles ceturtdaļu mājinieki noslēdza ar trīs punktu pārsvaru 17:14, bet pirmo puslaiku savā labā ar 45:37 noslēdza viesi. Līdzīga spēkošanās turpinājās arī otrajā puslaikā, kad pēdējo reizi rezultāts bija neizšķirts 60:60 septiņas minūtes un 40 sekundes pirms spēles beigām, kad astoņus punktus pēc kārtas guva vefieši, kas šādi nostiprinājās vadībā, ko neatdeva.

Ar 30 punktiem uzvarētājiem rezultatīvākais bija Jānis Timma, kurš izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Savukārt mājiniekiem ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Edgars Zeļionis.

Pirmajā spēlē Aizkrauklē "VEF Rīga" izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 73:68.

Otrā pusfināla pārī BK "Ventspils" ir vadībā 2:0 pār BK "Jēkabpils". Trešā spēle notiks otrdien Ventspilī.

Pagājušajā sezonā LBL fināla sērijā BK "Ventspils" ar 4:1 pārspēja "VEF Rīga", savukārt cīņā par bronzu BK "Jēkabpils" sērijā ar 3:1 uzveica "Jūrmala/Fēnikss".