«VEF Rīga» ar uzvaru pār «Jūrmalas» basketbolistiem nostiprinās vicelīderos

Pašreizējie čempioni "VEF Rīga" sestdien pretinieka laukumā ar 86:82 uzvarēja "Jūrmalu" Latvijas basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēlē un nostiprinājās otrajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem 19 punktus nodrošināja Kaspars Bērziņš, 17 punktus iekrāja Mareks Mejeris, bet Aleksa Peresa rēķinā bija 15 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles. "Jūrmalai" ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Edgars Jeromanovs.

"Jūrmala" ar dažu punktu pārsvaru turējās vadībā pirmajā ceturtdaļā, bet pēc pārtraukuma "VEF Rīga" pārņēma iniciatīvu un audzēja pārsvaru, kas trešajā ceturksnī sasniedza 15 punktus (60:45). "Jūrmala" vēl vairākas reizes samazināja deficītu līdz viencipara skaitlim un pēdējās 80 sekundēs guva 10 punktus pēc kārtas, pietuvojoties līdz -3 (82:85), tomēr kam lielākam laika pietrūka.

Regulārās sezonas līderi ir BK "Ventspils", kas 12 spēles aizvadījis bez zaudējumiem. "VEF Rīgai" 10 spēlēs ir astoņi panākumi, savukārt trijnieku noslēdz BK "Ogre", kas 12 spēlēs guvusi deviņas uzvaras.

LBL augstākajā līgā šosezon startē deviņas komandas - VTB vienotās līgas dalībniece "VEF Rīga" izspēlēs trīs apļus, "Valka/Valga" - divus apļus, jo startē arī Igaunijas čempionātā, bet pārējām komandām regulārajā sezonā paredzēts četru apļu turnīrs.