«VEF Rīga» ar trešo zaudējumu CSKA basketbolistiem noslēdz sezonu VTB līgā

"VEF Rīga" trešajā spēlē VTB vienotās līgas ceturtdaļfinālā otrdien Krievijas galvaspilsētā ar 73:99 zaudēja Maskavas CSKA vienībai un izstājās cīņā par iekļūšanu nākamajā kārtā, liecina organizatoru informācija. Ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām CSKA basketbolisti bija pārāki ar 3:0.

Sērijas pēdējā mačā ar 13 punktu guvumu Latvijas komandā rezultatīvākais bija Alekss Peress, turpretim 10 punktus iekrāja Kaspars Vecvagars. Eirolīgā šosezon 4.vietu ieguvušajai Maskavas CSKA pa 12 punktiem nodrošināja Vitālijs Fridzons un Kails Hainss.

Latvijas klubs lielākoties spēja turēties pretiniekiem līdzi pirmajā puslaikā, ko pabeidza ar 11 punktu deficītu (38:49), bet pēc garā pārtraukuma CSKA veica vēl vienu atrāvienu un trešajā ceturksnī mājinieku pārsvars pārsniedza 20 punktu robežu.

"VEF Rīga" vēl turpinās Latvijas basketbola līgas (LBL) finālsēriju pret BK "Ventspils". Cīņā par Latvijas čempionu lauriem abi pretendenti ir guvuši pa vienai uzvarai un nākamo maču aizvadīs ceturtdien. Titulu iegūs komanda, kas uzvarēs četrās spēlēs.