«VEF Rīga» ar otro uzvaru nostājas pie LBL pusfināla sliekšņa

Pašreizējā čempionvienība "VEF Rīga" pirmdien viesos ar 102:83 uzveica debitantus "Valka/Valga" un Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā panāca 2:0 pārsvaru, liecina organizatoru informācija. Lai iekļūtu pusfinālā, "VEF Rīgai" vajadzīga vēl viena uzvara.

Uzvarētājiem 19 punktus iekrāja Džošua Harelsons, bet pa 16 punktiem nodrošināja Mārtiņš Meiers un Jānis Bērziņš. Laukuma saimniekiem Valgā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Mārtiņš Berķis.

Gluži tāpat kā iepriekšējā abu komandu spēlē "VEF Rīga" drošu pārsvaru ieguva trešajā ceturtdaļā - trīs minūtes pirms pēdējā pārtraukuma rezultāta starpība sasniedza 20 punktu (70:50) un mača atlikušajā daļā būtiski vairs nemainījās.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā spēlē "VEF Rīga" mājās bija pārāka ar 99:66. Trešā spēle paredzēta trešdien Rīgā.

Otrā ceturtdaļfinālā "Liepāja/Triobet" ar 2:0 ir vadībā pret "Jūrmala/Fēnikss" un nākamajā spēlē otrdien mājās var nodrošināt dalību nākamajā kārtā.

Pretiniekus pusfinālā jau gaida regulārās sezonas divas spēcīgākās komandas "Valmiera/ORDO" un BK "Ventspils". Regulārajā sezonā uzvarējušais Valmieras klubs tiksies ar Liepājas un Jūrmalas komandu dueļa uzvarētājiem, savukārt ventspilniekus cīņā par vietu finālā, visticamāk, gaidīs duelis pret "VEF Rīgu". Regulārajā sezonā "VEF Rīga" ierindojās trešajā pozīcijā, tādēļ uzreiz pusfinālu nesasniedza.