Vecvagars piedāvājumam kļūt par Bagatska asistentu piekritis bez kavēšanās

Kļūt par Latvijas basketbola valstsvienības galvenā trenera palīgu ir liels pagodinājums, kura pieņemšanai Arnim Vecvagaram nebija šķēršļu, tādēļ piedāvājumu viņš pieņēmis bez kavēšanās. Vecvagars Latvijas Radio pastāstīja, ka piedāvājumam uzreiz piekritis.

Ilgi domāt Vecvagaram nebija laika, jo situācija attīstījās strauji, un bija jāpieņem lēmums. "Protams, uzreiz piekritu," viņš teica.

Arnis Vecvagars par lēmumu pieņemt darba piedāvājumu izlasēJānis Lazdāns

  Vecvagars iepriekš ir strādājis kopā ar Bagatski, gan izlasē, gan klubu līmenī, tādēļ galvenā trenera skatījums uz basketbolu viņam ir labi zināms. Par Bagatska idejām darbā izlasē Vecvagaram ir nojausma, taču konkrētas sarunas gaidāmas, kad asistents atgriezīsies no Stambulas, kur viņa vadībā pārbaudes turnīru aizvada Latvijas U-20 izlase. 

  Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps par izlases galvenā trenera asistentiemJānis Lazdāns
   Savukārt Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps Latvijas Radio uzsvēra, ka kvalificētu treneru Latvijā ir ļoti daudz, tādēļ darbam nacionālajā izlasē kvalificētu asistentu noteikti nepietrūks. Speciālisti ir strādājuši gan Latvijā, gan ārzemēs, zina angļu valodu un māk strādāt ar modernām datorprogrammām, līdz ar to varēs iesaistīties izlases darbā, ja būs tāda nepieciešamība.

    

   Jau vēstīts, ka Latvijas vīriešu basketbola izlasē Bagatskim palīdzēs Arnis Vecvagars un Artūrs Visockis-Rubenis, kuri kolektīvā aizstās Robertu Štelmaheru un Artūru Štālbergu, kam darbs klubos liegs strādāt nacionālajā izlasē.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Basketbols
   Sports
   Jaunākie
   Interesanti