«Valmiera/ORDO» pārliecinoši pārspēj BK «Jēkabpils» basketbolistus

"Valmiera/ORDO" sestdien mājās ar 100:68 pārspēja BK "Jēkabpils" vienību un nostiprinājās 3.vietā Latvijas basketbola līgā (LBL), liecina organizatoru informācija. Sezonā trijās savstarpējās spēlēs valmierieši izcīnīja otro uzvaru un panākumu sēriju LBL pagarināja līdz ceturtajam panākumam pēc kārtas.

Valmieras komandā ar 15 punktiem izcēlās Māris Laksa, 13 punktus guva Aigars Šķēle, bet 12 punkti bija Laura Blaua rēķinā. Zaudētājiem pa desmit punktiem nodrošināja Oskars Virsis, Ronalds Rutkausks, Modests Kumpis un Tailers Larsons.

Lūzumu Valmieras komanda panāca otrajā ceturtdaļā, likvidējot 10 punktu deficītu (18:28) un līdz puslaika beigām nodrošinot 12 punktu pārsvaru (47:35).

Savukārt cīņā par 6.vietu un iekļūšanu izslēgšanas spēlēs svarīgu panākumu "Jūrmala"/"Fēnikss", kas Lapmežciemā ar 98:86 uzveica "Valka/Valga" basketbolistus. Uzvarētājiem Māris Ziediņš nodrošināja 19 punktus, bet Edgara Jeromanova rēķinā bija 18 punkti. "Valka/Valga" ar 22 punktiem izcēlās Mārtiņš Berķis.

Vēl vienā spēlē "Triobet/Liepāja" izbraukumā ar 93:70 pārspēja BK "Jelgava" basketbolistus. Liepājniekiem pa 17 punktiem iekrāja Ingars Aizpurs un Klāvs Čavars, turpretim Jelgavas komandā 17 punktus guva Andris Justovičs.

BK "Ventspils" pirmo vietu turnīra tabulā ieņem ar 20 uzvarām 24 spēlēs, otrie ir "VEF Rīga" ar 11 panākumiem 14 cīņās, bet "Valmiera/ORDO" ar 21 uzvaru 27 spēlēs apsteidz tuvākos sekotājus "Liepāja/Triobet", kam 27 spēlēs ir 19 panākumi. LBL regulārajā sezonā komandas aizvada atšķirīgu spēļu skaitu, tādēļ vietu sadalījumu nosaka pēc uzvaru un aizvadīto spēļu attiecības.