«Valmiera/ORDO» otrajā puslaikā zaudē TTU Baltijas basketbola līgā

Latvijas basketbola vienība „Valmiera/ORDO” trešdien savās mājās ar 73:86 piekāpās Tallinas TTU vienībai Baltijas basketbola līgas (BBL) mačā, liecina organizatoru informācija. Vēl pēc pirmā puslaika "Valmiera/ORDO” atradās vadībā ar 42:38.

"Valmiera/ORDO” labā 20 punktus sameta Eduards Hāzners, bet vēl 18 punktus pievienoja komandas kapteinis Jānis Kaufmanis, kuram arī sešas atlēkušās bumbas.

Spēli labāk iesāka mājinieki, kas pirmajās desmit minūtēs spēja gūt divu punktu pārsvaru. Līdz puslaika pārtraukuma viņiem izdevās pārsvaru dubultot. Tomēr pēc atgriešanās no pārtraukuma ievērojami spēcīgāki bija TTU basketbolisti, kam izdevās plūkt uzvarētāju laurus.

BBL kopvērtējuma tabulā "Valmiera/ORDO” ieņem septīto vietu starp astoņām B grupas komandām.