«Valmiera/ORDO» Liepājā gūst otro uzvaru LBL pusfinālā

Otro soli pretim dalībai finālā ceturtdien spēra regulārās sezonas spēcīgākais klubs "Valmiera/ORDO", kas izbraukumā ar 80:71 uzvarēja "Liepāja/Triobet" vienību Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Cīņā līdz vienas komandas trim uzvarām rezultāts kļuva 2:0.

Uzvarētājiem 14 punktus nodrošināja Kvameins Mičels, 12 punktus iekrāja Aigars Šķēle, bet 11 punkti bija Mārtiņa Laksas rēķinā. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Klāvs Čavars.

Valmieras komandai izdevās rezultatīvs cīņas sākums, nodrošinot 15 punktu pārsvaru (21:6) un pirmajā pārtraukumā saglabājot deviņu punktu vadību (24:15). Rezultāta starpība ne brīdi nesaruka līdz viencipara skaitlim otrajā ceturtdaļā, bet trešo ceturksni viesi sāka ar vēl sešu punktu atrāvienu un līdz pēdējam pārtraukumam panāca jau +23 (58:35). Liepājnieki rezultāta starpību būtiski sadeldēja tikai, tuvojoties mača izskaņai.

Sērijā nākamā spēle notiks sestdien Valmierā, kur mājiniekiem būs iespēja nodrošināt dalību finālā.

Otrā pusfinālā pašreizējie čempioni "VEF Rīga" ar 1:0 ir vadībā pret BK "Ventspils", kas nākamajā spēlē piektdien viesosies Rīgā.