«Valmiera/ORDO» basketbolisti ar uzvaru sāk LBL pusfinālu

Regulārās sezonas spēcīgākais klubs "Valmiera/ORDO" otrdien mājās ar 68:55 uzveica "Liepāja/Triobet" Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas pirmajā spēlē, liecina rīkotāju informācija. Finālā iekļūs komanda, kas sērijā gūs trīs uzvaras.

Uzvarētājiem Dāvis Rozītis bija rezultatīvākais ar 16 punktiem, bet pa 11 punktiem iekrāja Armands Šķēle un Mārtiņš Laksa. Liepājas komandā pa 11 punktiem nodrošināja Jānis Antrops un Deivids Hikss.

Pēc eksplozīva sākuma (14:4) valmieriešu pārsvars nedaudz saruka un puslaika beigās mājinieki bija vadībā ar četriem punktiem (34:30). Līdz 11 punktu vadībai laukuma saimnieki atrāvās trešajā ceturtdaļā, tomēr liepājnieki ar diviem trīspunktniekiem ātri deficītu samazināja līdz pieciem punktiem (44:49). Arī pēdējā ceturtdaļā Valmieras komanda pēc Laksas trīspunktu metiena panāca +11 (58:47) un atlikušajās sešarpus minūtēs noturējās drošākā vadībā.

Nākamā spēle risināsies ceturtdien Liepājā, bet Valmierā abas komandas atkal tiksies sestdien.

Otrā pusfinālā būs pērnā gada fināla atkārtojums, pašreizējiem čempioniem "VEF Rīga" tiekoties ar BK "Ventspils". Šajā pusfināla sērijā pirmais mačs paredzēts trešdien Ventspilī.