Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Valteru Pūci

Rīta Panorāma

Mūziķi O. Millers un K. Lukins apvienojas kopīgā dziesmā «Laiks»

Skype intervija ar Artūru Strautiņu un Beāti Poļakovu

Udīnes kluba basketbolists Strautiņš: Iespējams, esam vienīgā komanda Itālijā, kas trenējas

Udīnes pilsētā sezonas turpinājumu Itālijas otrajā spēcīgākajā līgā gaida Latvijas basketbolists Artūrs Strautiņš, kurš piektdien "Skype" sarunā Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja, ka viņa pārstāvētā "Apu Old Wild West" varētu būt valstī vienīgā komanda, kas pielāgojusies treniņiem arī koronavīrusa pandēmijas apstākļos.

Itālija tagad ir Covid-19 visvairāk skartā teritorija pasaulē, tomēr situācija Udīnē valsts ziemeļaustrumos neesot viskritiskākā. Strautiņš atzina, ka mazliet uz rietumiem Lombardijas apgabalā daudzi nav sapratuši, cik svarīgi ir izvairīties no vīrusa, paliekot mājās, un tas veicina slimības izplatīšanos. 

Pēc divu nedēļu sēdēšanas mājās "Apu Old Wild West" basketbolistiem pirmo nedēļu notiek treniņi, kas gan ir pielāgoti īpašajiem apstākļiem. Stundu ilgi treniņi notiek trīs grupās pa trim cilvēkiem, ievērojot stingrus noteikumus par vairākkārtēju roku dezinfekciju. 

"Cik esmu dzirdējis, esam vienīgā komanda Itālijā, kas trenējas," teica Strautiņš. Pauzes laikā viņš iespēju robežās patrenējās mājās, bet vēlāk pirmajā treniņā konstatēja, cik ātri sāk trūkt elpas, jo forma ir mazliet zudusi. Basketbolists gan nešaubās, ka pēc sezonas atsākšanas formu atgūs.

Strautiņš uzsvēra, ka Udīnē cilvēki labāk saprot nepieciešamību uzturēties mājās. Par iespēju atsākt basketbola sezonu lielāka skaidrība varētu būt pēc 3.aprīļa, kad plānota atbildīgo personu sanāksme.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti