U-18 basketbolistes noslēdz Eiropas čempionātu septītajā vietā

Latvijas U-18 meiteņu basketbola izlase svētdien Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā notiekošajā Eiropas čempionātā ar 59:52 uzvarēja Čehijas vienaudzes, noslēdzot turnīru septītajā vietā, liecina organizatoru informācija.

Latvietes spēli iesāka ļoti pārlieinoši, pirmajā ceturtdaļā iekrājot astoņu punktu pārsvaru (17:9). Otrā ceturtaļa meitenēm nepaevās, un pārtraukumā viņas devās jau iedzinēju lomā - 24:26.

Pēc pārtraukuma veiksme bija Latvijas izlases sabiedrotā, un pēc trešās ceturtaļas atkal jau bija iekrāts četru punktu pārsvars, un esot vadībā meitenes izturēja arī noslēdzošo ceturksni.

Latvijas izlases sastāvā 12 punktus sameta Jete Nulle, bet 11 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Lauras Melderes rēķinā.

Jau ziņots, ka latvietes turnīru sāka ar uzvaru pār Bosniju  un Hercegovinu, turpināja ar triumfu pār Poliju, bet grupu turnīra noslēgumā pievarēja Lietuvu. Astotdaļfinālā sekoja uzvara pār Izraēlu, bet ceturtdaļfinālā zaudējums Krievijai. Neveiksme arī cīņā par piekto vietu – ar 46:75 piedzīvota sagrāve spēlē pret Spāniju.