Futbols RFS - Liepāja

Pasaules kausa izcīņa bobslejā vīriešiem

Basketbols Ventspils - VEF

Turnīra līderu cīņā «VEF Rīga» vēlreiz pārspēj BK «Ventspils» basketbolistus

Latvijas-Igaunijas līgas divu spēcīgāko komandu spēlē valsts čempionvienība "VEF Rīga" piektdien viesos ar 97:84 uzvarēja BK "Ventspils" un turnīru arvien turpina bez zaudējumiem.

Uzvarētājiem 18 punktu guva Kails Olmens, bet 14 punktus pievienoja Kristers Zoriks. Ventspilniekiem ar 18 punktiem izcēlās kapteinis Māris Gulbis.

Ventspils komanda centās spēlēt ātru basketbolu, turpretim viesi izmantoja pārākumu cīņā pie groza un "VEF Rīga" taktika izrādījās efektīva.

Abas komandas vadībā pabija pirmās ceturtdaļas sākumā, līdz "VEF Rīga" pārņēma iniciatīvu un arvien audzēja pārsvaru, kas pirms pēdējā ceturkšņa sasniedza 18 punktus (78:60). Sešarpus minūtes pirms spēles beigām laukuma saimnieki pietuvojās līdz 10 punktu deficītam (71:81), tomēr tālāku saasinājumu "VEF Rīga" nepieļāva.

"VEF Rīga" līderpozīcijas turnīra tabulā nostiprināja ar devīto panākumu tikpat spēlēs, bet "Ventspils" rēķinā ir septiņas uzvaras un divi zaudējumi, kas ļauj saglabāt otro vietu.

Pandēmijas risku dēļ regulārajā sezonā starpvalstu spēles komandām nenotiks, bet katrā valstī izspēlēs četru apļu turnīru. Par izslēgšanas turnīra formātu organizatori vienosies vēlāk.