«TTT Rīgas» treneris zaudējumā BSBL finālā vaino neveiksmīgo spēles sākumu

''TTT Rīga'' trešdien Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā zaudēja Baltkrievijas klubam Minskas "Cmoki" (55:63) Baltijas sieviešu basketbola līgas (BSBL) finālā, un Latvijas sieviešu basketbola čempionvienības galvenais treneris Aigars Nerips Latvijas Radio atzina, ka neveiksmes iemesls, pirmkārt, jau bija slikts spēles sākums.

Laukuma saimnieces pirmajās sešās minūtēs guva tikai divus punktus un nonāca zaudētājās ar 2:16, bet vēlāk deficītu "TTT Rīga" spēja tikai samazināt, bet ne likvidēt. Tik neveiksmīgu sākumu izraisīja stresa radītas kļūdas, daži netrāpīti metieni, kā arī krātās daudzas personiskās piezīmes, paskaidroja Nerips.

"TTT Rīga" treneris Aigars Nerips par spēku samēru BSBL finālā
00:00 / 01:02
Lejuplādēt

Otrajā ceturtdaļā, mainot aizsardzības sistēmas, "TTT Rīga" spēja pietuvoties un trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība kļuva pavisam minimāla. Taču tad kļuva mazliet par daudz sasteigtu uzbrukumu un sekoja nesaskaņotas darbības, cenšoties ātri pārņemt vadību, atzina Latvijas kluba treneris. Divas minūtes pirms spēles beigām rezultāta starpība vēl bija tikai daži punkti, taču izvēlētā taktika sist sodus nedeva rezultātu, jo viešņas gana precīzi realizēja soda metienus, teica Nerips.

"TTT Rīga" basketbolistes otro reizi ieguva BSBL sudraba godalgas, taču uzvarētāju lauri palika nesasniegti. Iepriekš pusfinālā ''TTT Rīga'' uzvarēja Baltkrievijas klubu Grodņas ''Olimpia'', kas turnīra noslēgumā ieguva 3.vietu.