«TTT Rīgas» kapteinei Eglītei traumas dēļ sezona beidzas priekšlaicīgi

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienības "TTT Rīgas" kapteine Baiba Eglīte neilgi pirms Ziemassvētkiem sarāva ceļgala krusteniskās saites, un sezona spēlētājai tādēļ jau ir beigusies, pirmdien informēja viņas pārstāvētais klubs.

Eglīte traumu guva 20. decembrī zaudētajā Latvijas-Igaunijas čempionāta spēlē izbraukumā pret SK "Cēsis" (50:55). Kāju Eglīte savainoja trešās ceturtdaļas sākumā un spēli aizsardze nevarēja turpināt. Vēlāk veiktajā medicīniskā pārbaudē ārsti konstatēja labā ceļgala krustenisko saišu pārrāvumu.

Latvijas-Igaunijas čempionāta regulārās sezonas pirmajā aplī Eglīte kļuva par rezultatīvāko Latvijas spēlētāju, ieņemot otro vietu aiz "AmEst Rapla" līderes Kajas Koskas. Eglīte 11 spēlēs vidēji guva 18,6 punktus, kā arī veica 3,8 rezultatīvas piespēles.

Eglīti novembrī atzina par mēneša vērtīgāko spēlētāju līgā. Viņa palīdzēja "TTT Rīgai" pirmo apli regulārajā sezonā noslēgt ar 11 uzvarām 11 spēlēs. Eglīte sasniedza Latvijas-Igaunijas līgas rekordu, 10. decembrī spēlē pret Latvijas U-16 izlasi pārķerot 11 bumbas nepilnās 20 minūtēs.