MHL jaunatnes hokeja līga. HK "Rīga" 2:3 "SKA-Varjagi"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo" - HK "Olimp"

Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - Orenburgas "Nadežda"

«TTT Rīga» zaudē «Nadežda» basketbolistēm sezonā pēdējā mājas spēlē Eirolīgā

Latvijas basketbola čempiones "TTT Rīga" trešdien mājās ar 55:65 piekāpās Krievijas klubam Orenburgas "Nadežda" priekšpēdējā spēlē Eirolīgas grupas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Rīdzinieces saglabā labas izredzes kvalificēties izslēgšanas turnīram Eirokausa izcīņā, kas ir pakāpi zemāks turnīrs, bet Eirolīgā komandai sezonā atlicis aizvadīt vairs tikai pēdējo spēli viesos.

"TTT Rīgai" 19 punktus guva Marina Meibrija, kura arī pieļāva astoņas kļūdas, bet Binta Drameha iekrāja 16 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Bijušā Latvijas sieviešu izlases galvenā trenera Georga Dikeulaka vadītajā "Nadežda" ar 11 punktiem rezultatīvākā bija Erika Vīlere.

Mājinieces turējās vadībā teju visu pirmo puslaiku, ko noslēdza ar piecu punktu pārsvaru (35:30). Neveiksmīgs "TTT Rīgai" bija trešās ceturtdaļas sākums, gandrīz sešas minūtes paliekot tukšā un nonākot iedzinējos ar sešu punktu deficītu (35:41). Lai gan vēl izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, "Nadežda" līdz pēdējam pārtraukumam nostiprinājās deviņu punktu vadībā (50:41) un atlikušajā spēles daļā lielas izredzes laukuma saimniecēm neatstāja.

"TTT Rīga" aizsardze Kate Krēsliņa pēc spēles intervija Latvijas Televīzijā atzina, ka uzvara būtu devusi mierīgāku prātu pirms atlikušās spēles grupā, taču pauda cerību uz veiksmīgāku iznākumu nākamajā mačā. Sāpīgā zaudējuma cēloņus Krēsliņa saskatīja sasteigtos metienos un līdz galam neizspēlētās kombinācijas otrā puslaika sākumā.

Jau iepriekš "TTT Rīgai" nebija izredžu tikt Eirolīgas ceturtdaļfinālā, tomēr ar trim uzvarām 13 spēlēs komandai ir cerības grupā finišēt ne zemāk kā 6.vietā, kas ļautu nodrošināt dalību Eirokausa ceturtdaļfinālā.

Grupas kārtas noslēgumā Latvijas komanda pēc nedēļas vēl spēlēs Itālijā pret Anetes Šteinbergas un Lauras Melderes pārstāvēto "Reyer Venezia". Uzvara "TTT Rīgai" garantēs dalību Eirokausa ceturtdaļfinālā neatkarīgi no citu spēļu rezultātiem.