«TTT Rīga» zaudē Baltijas sieviešu basketbola līgas finālā

''TTT Rīga'' trešdien Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, ar 55:63 zaudēja Baltkrievijas klubam Minskas "Cmoki" Baltijas sieviešu basketbola līgas (BSBL) finālā, liecina rīkotāju informācija. "TTT Rīga" basketbolistes otro reizi ieguva BSBL sudraba godalgas, taču uzvarētāju lauri palika nesasniegti.

Laukuma saimniecēm rezultatīvākā ar 14 punktiem bija Ieva Krastiņa, savukārt Rūta Veidere izcēlās ar 13 punktu guvumu. "Cmoki" 13 punktus nodrošināja Viktorija Haspera. "TTT Rīgai" neveiksmīgs bija spēles sākums, jo laukuma saimnieces sešās minūtēs guva tikai divus punktus un nonāca zaudētājās ar 2:16, bet vēlāk deficītu izdevās tikai samazināt, bet ne likvidēt.

Spēles sākumā radīto rezultāta starpību pamazām izdevās sadeldēt, un puslaika beigās "Cmoki" bija vadībā vairs tikai ar sešiem punktiem (35:29). Uzreiz pēc pārtraukuma Anda Eibele trāpīja trīspunktu metienu un viešņu pārsvaru samazināja uz pusi, savukārt trešās ceturtdaļas izskaņā Ieva Kūlīte sadeldēja rezultāta starpību līdz minimumam (43:44). Vēl divarpus minūtes pirms cīņas beigām rezultāta starpība bija viens punkts, tomēr mājiniecēm tā arī ne reizi neizdevās pārņemt vadību.

Jau vēstīts, ka otrdien pusfinālā ''TTT Rīga'' uzvarēja Baltkrievijas klubu Grodņas ''Olimpia'' (79:65), bet ''Cmoki'' ar 76:37 uzvarēja Kokšetau ''Okzhetpes'' basketbolistes no Kazahstānas.

Spēlē par 3.vietu "Olimpia" trešdien ar 74:64 uzveica Kazahstānas komandu.