«TTT Rīga» pēdējā sekundē zaudē Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas finālā

"TTT Rīga" svētdien "Daugavas" sporta namā ar 71:74 zaudēja Slovākijas klubam Košices "Good Angels" Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas (EEWBL) finālā, liecina organizatoru informācija. Uzvaru viešņām nodrošināja precīzs trīspunktu metiens spēles pēdējā sekundē.

Latvijas čempionēm rezultatīvākā ar 23 punktiem bija Elisone Malota, bet Gunta Baško-Melnbārde iekrāja 16 punktus. Uzvarētājām ar 18 punktiem izcēlās amerikāniete Darksija Zenobija Morisa, kuras rēķinā bija arī uzvaras vērtais metiens.

Spraigā cīņā pirmajā puslaikā ar dažu punktu pārsvaru lielākoties vadībā bija "TTT Rīga". Trešās ceturtdaļas beigās atrāvienu sāka "Good Angels", kam sešarpus minūtes pirms mača beigām izdevās iekrāt sešu punktu vadību (64:58). "TTT Rīga" basketbolistes ar Malotas un Kates Krēsliņas trīspunktu metieniem spēja panākt izlīdzinājumu, un spraigā mača galotnē, kurā pāris sekundes pirms beigu svilpes vēl bija neizšķirts (71:71), pārākas tomēr bija Slovākijas kluba basketbolistes, kam pēdējā rezultatīvā uzbrukuma izspēlei pietika ar divām sekundēm.

Svētdien finālspēlē par 3.vietu Maskavas "Dinamo" ar 76:62 uzvarēja Zviedrijas "Udominate" basketbolistes.

Iepriekš turnīra pusfinālā "TTT Rīga" uzveica Maskavas "Dinamo" (82:58), bet "Good Angels" pārspēja "Udominate" vienību (74:69).