Latvijas kamaniņu sporta izlase Siguldā gatavojas PK posmam Siguldā

LAF krosa komisijas kauss un folkreisa Ziemas kausa sacensības autosportā

FIBA Eiropas kausa izcīņa, "TTT Rīga" - "Mersin"

«TTT Rīga» pēdējā ceturtdaļā zaudē spēli un izstājas Eirokausa izcīņā

„TTT Rīga” basketbolistes Eirokausa izcīņas astotdaļfināla atbildes spēlē ceturtdien Rīgā ar 62:63 pēdējā ceturtdaļā piekāpās Turcijas „Mersin”, Latvijas čempionēm neiekļūstot nākamajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā savstarpējā spēlē Turcijā tieši pirms nedēļas pārākas bija mājinieces ar 70:88, kas divu spēļu summā deva viņām uzvaru ar 132:151.

Mājiniecēm rezultatīvākā ar 14 punktiem bija Šeilana Pedija, bet 13 punktus pievienoja Gunta Baško-Melnbārde.

Galvenā trenera Mārtiņa Zībarta vadītā vienība spēli iesāka līdzīgi, pirmajās desmit minūtēs iekrājot punkta pārsvaru. Sākoties otrajai trešdaļai, viesu spēlētājas spēja pārņemt vadību, tomēr spēles vidus nogrieznī „TTT Rīga” bija piecu punktu pārsvars (32:27).

Otrā puslaika sākumā abu komandu rezultāti pieauga vienmērīgi, tomēr mājinieces spēja iekrāta vēl septiņu punktu pārsvaru, kas divu spēļu summā deva vien sešu punktu atstatumu. Pēdējā spēles nogrieznī „Mersin” iesāka ar 10 punktiem pēc kārtas, pieklusinot mājinieču izredzes iekļūt nākamajā kārtā. Atlikušajā laikā „TTT Rīga” atgūties vairāk nespēja, izstājoties no tālākas cīņas par Eirokausu.

Uzvarētāju pretinieces ceturtdaļfinālā tiks noskaidrotas vēlāk ceturtdien.

Eirokausa regulārajā turnīrā 40 komandas bija sadalītas desmit grupās pa četrām vienībām katrā. Līdz novembra beigām risinājās grupu kārtas spēles, kuru noslēgumā astoņas labākās komandas, tostarp "TTT Rīga", uzreiz iekļuva izslēgšanas turnīra otrajā kārtā, bet vēl 16 klubi astoņos izslēgšanas pāros sacentās pirmajā kārtā.