Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma" - HK "Liepāja"

Baltijas čempionāta posms motošosejā

Čempionu līga basketbolā sievietēm. "TTT Rīga" - "USK Praha"

«TTT Rīga» pēc blāva sākuma Eirolīgas spēlē smagi zaudē Prāgas USK basketbolistēm

Latvijas čempionvienība "TTT Rīga" trešdien mājās ar 52:103 piekāpās Čehijas klubam Prāgas USK Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas grupas kārtas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā puslaikā laukuma saimnieces nonāca zaudētājās ar 34 punktu deficītu un ko saglābt vairs nespēja.

Mājiniecēm Olimpiskajā sporta centrā rezultatīvākā bija 16 punktus guvusī Ieva Pulvere, bet Džasmina Tomasa pievienoja 12 punktus. Uzvarētājām 25 punktus nodrošināja Marija Konde.

Pulvere pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka pretinieces iepriekš tika labi izpētītas, un viņu ātrums nebija noslēpums ne "TTT Rīga" treneriem, nedz basketbolistēm. Tomēr laukumā Prāgas USK basketbolistes tik un tā mājinieces pārsteidza, jo darbības ātrums bija pakāpi augstāks nekā citos turnīros, kur piedalās "TTT Rīga", paskaidroja Pulvere.

Čehijas komandai līdz pirmās ceturtdaļas vidum izdevās 11:0 izrāviens, kas viešņām palīdzēja izvirzīties vadībā ar 13:4. Rīdzinieču uzbrukums bieži iestrēga pretinieču aizsardzībā un centieni uzbrukt grozam bija ar ļoti zemu precizitāti. Prāgas komanda arī dominēja cīņā par atlēkušajām bumbām un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 18 punktu pārsvaru (30:12).

Otrajā ceturtdaļā Prāgas USK guva vēl 19 punktus pēc kārtas, panākot jau +37 (49:12). Pirmo trīspunktu metienu mājinieces trāpīja ar 15. mēģinājumu, izceļoties Ievai Korzānei, kura nedaudz vairāk kā minūti pirms puslaika beigām pārtrauca mājiniecēm ieilgušo sauso spēles nogriezni.

"TTT Rīga" otro puslaiku sāka ar 34 punktu deficītu (17:51), bet ar lielāku enerģiju un rezultativitāti uzbrukumā vismaz uz brīdi pavērsa spēles ritējumu spraigākā gultnē. Mača iznākums gan praktiski bija skaidrs, jo Čehijas komandas pārsvars arvien bija vismaz 30 punktu, un pēdējā pārtraukumā Prāgas USK devās jau ar +42 (78:36).

Astoņu komandu A apakšgrupā "TTT Rīga" rēķinā ir divas uzvaras sešās spēlēs.

Pēc divu apļu izspēles 2022. gada 1. februārī grupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, savukārt piektās un sestās vietas ieguvējas nonāks Eirokausa ceturtdaļfinālā.