«TTT Rīga» pārspēj SK «Cēsis» basketbolistes LSBL pirmajā finālspēlē

"TTT Rīga" trešdien Olimpiskajā sporta centrā (OSC) Rīgā ar 60:56 pārspēja SK "Cēsis" Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) pirmajā finālspēlē, liecina organizatoru informācija. Čempiones noteiks sērijā līdz trim uzvarām.

Lai gan pirmajā puslaikā mājinieces ieguva diezgan ērtu pārsvaru, puslaiku noslēdzot 42:34, cēsinieces sešas minūtes un 16 sekundes pirms spēles beigām uz īsu brīdi ieguva vadību 54:53, ko pēc tam pazaudēja.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 12 punktiem bija Anna de Foržē, bet 11 punktus guva Kate Krēsliņa. Zaudētājām ar 15 punktiem izcēlās Sabīne Niedola, kura izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas.

"TTT Rīgas" basketboliste Rūta Veidere pēc mača teica, ka spēles pret SK "Cēsis" vienmēr ir neprognozējamas, taču galvenais, ka tika gūta uzvara.

"TTT Rīgas" basketboliste Rūta Veidere par finālsērijas pirmo spēli
00:00 / 00:42
Lejuplādēt

Otrā spēle sērijā līdz trim uzvarām risināsies sestdien Cēsīs, trešā – nākamtrešdien Rīgā. Ja būs nepieciešams, tad ceturtā spēle notiks 18.aprīlī Cēsīs un piektā - 22. aprīlī Rīgā.

Pašreizējā čempionvienība '' TTT Rīga'' kopš 1992. gada Latvijas čempionātā uzvarējusi 13 reizes. Komanda uzvarēja Latvijas-Igaunijas līgā 2014. un 2015. gadā.

SK ''Cēsis'' ir trīskārtēja Latvijas čempione, pēdējo reizi 2013. gadā, kad kļuva arī par pirmo Latvijas-Igaunijas līgas čempioni.