«TTT Rīga» otro apli Eirolīgā sāk ar spraigu zaudējumu Krievijā grupas līderēm

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" trešdien viesos ar 70:73 zaudēja grupas līderēm Kurskas "Dinamo" Eirolīgas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Latvijas kluba basketbolistes Krievijā sāka otro apli grupā, turpinot cīņu par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Rezultatīvākā "TTT Rīgai" ar 26 punktiem bija Kristīne Vītola, kura izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas, bet Aivija Slotere nodrošināja 12 punktus. Uzvarētājām komandas līdere Breanna Sjuarte izcēlās ar 27 punktiem.

Pirmo puslaiku Latvijas komanda noslēdza ar trīs punktu pārsvaru (36:33) un pēc pārtraukuma nostiprinājās vadībā, tomēr krīze sekoja trešajā ceturtdaļā. "TTT Rīga" basketbolistes ļāva sāncensēm gūt 18 punktus pēc kārtas, un laukuma saimnieces nodrošināja 10 punktu vadību (53:43). Noķert pretinieces pēc atrāviena "TTT Rīga" basketbolistēm vairs neizdevās, lai gan pēdējā minūtē "Dinamo" tikko noturēja vadību.

Astoņu komandu grupā Kurskas "Dinamo" basketbolistes ir uzvarējušas visās astoņās spēlēs, savukārt "TTT Rīga" rēķinā ir pa četrām uzvarām un zaudējumiem. Pēc divu apļu izspēles grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, bet piektās un sestās vietas īpašnieces Eiropas klubu sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā.

"TTT Rīga" Eirolīgas pamatturnīrā spēlē pēc astoņu gadu pārtraukuma.