«TTT Rīga» grupas kārtu Eiropas līgā noslēdz ar septīto uzvaru septiņās spēlēs

"TTT Rīga" piektdien Slovākijā ar 84:66 pārspēja mājinieces "Piestanske Cajky" un Eiropas sieviešu basketbola līgas (EWBL) grupas turnīru noslēdza ar septiņām uzvarām septiņās spēlēs, liecina rīkotāju informācija. Jau pirms spēles Latvijas čempionvienība bija nodrošinājusi pirmo vietu B grupā.

Uzvarētājām 17 punktus nodrošināja Kristīne Vītola, bet pa 12 punktiem iekrāja Karlīne Pilābere un Dita Rozenberga. Mājiniecēm ar 15 punktiem rezultatīvākā bija Džesika Lubina.

Rezultāts tika atklāts tikai 5.minūtē un sākotnēji mazliet labāk veicās laukuma saimniecēm, tomēr "TTT Rīga" vēl līdz pirmās ceturtdaļas beigām pārņēma iniciatīvu un pārtraukumā devās ar deviņu punktu vadību (17:8). Ja pirmajā puslaikā ne reizi Latvijas komandas pārsvars nepārsniedza 10 punktu robežu, tad trešajā ceturksnī rīdziniecēm izdevās jau izšķirošs atrāviens līdz 67:43.

"TTT Rīga" pretinieces ceturtdaļfinālā kļūs zināmas 6.janvārī pēc spēlēm A grupā. Rīdzinieces gaida tikšanās ar A grupas ceturto komandu.

Jau sestdien "TTT Rīgai" mājās jāspēlē pret Lietuvas klubu "Kauno Aistes" Baltijas sieviešu čempionātā.

EWBL startē divās grupās sadalītas 16 komandas un pa četrām labākajām vienībām regulārās sezonas noslēgumā iekļūs izslēgšanas turnīrā.