«TTT Rīga» finālā sagrauj SK «Cēsis» basketbolistes un triumfē Latvijas-Igaunijas līgā

«TTT Rīga» svētdien finālā Rīgā ar 84:39 sagādāja graujošu zaudējumu SK «Cēsis» basketbolistēm un kļuva par Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas čempionēm, veiksmīgi aizstāvot pērn iegūto titulu, liecina rīkotāju informācija.

Čempionēm finālā Ieva Krastiņa guva 19 punktus, bet Anda Eibele izcēlās ar 18 punktu guvumu. Cēsu komandā ar 11 punktiem rezultatīvākā bija Sabīne Niedola.

Veiksmīgāk aizvadītas pirmās ceturtdaļas beigas ļāva "TTT Rīgai" pārtraukumā doties ar 12 punktu pārsvaru (24:12). Savukārt puslaika priekšpēdējā minūtē pēc Ievas Kūlītes gūtā groza un realizētā soda metiena rīdzinieču pārsvars pārsniedza jau 20 punktu robežu (43:22). Ko vērst par labu SK "Cēsis" neizdevās arī trešajā ceturtdaļā, un intriga cīņā par uzvaru bija zudusi. Pēdējo ceturksni "TTT Rīga" sāka ar iespaidīgu 28 punktu vadību (65:37) un cīņas iznākums abām komandām bija skaidrs.

"TTT Rīga" un SK "Cēsis" kā pamatturnīra divas labākās komandas uzreiz garantēja dalību pusfinālā, kur guva uzvaras attiecīgi pār Tallinas Universitāti un Tallinas 1182 basketbolistēm. Spēlē par 3.vietu Lauras Auderes un Gunas Lagzdiņas pārstāvētā Tallinas Universitāte svētdien ar 66:56 pārspēja Tallinas 1182 basketbolistes.

Finālsešinieka pirmajā izslēgšanas kārtā izstājās "RSU/Merks" un Latvijas Universitāte (LU). "RSU/Merks" zaudēja Tallinas 1182 komandai, bet LU atzina Tallinas Universitātes pārākumu.

Pērn "TTT Rīga" finālā arī pieveica cēsnieces un vēlāk kļuva par Latvijas čempionēm. SK "Cēsis" šosezon vēl saglabā cerības uz revanšu Latvijas čempionāta ieskaitē.