«TTT Rīga» Eirolīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē piedzīvo smagu zaudējumu

Latvijas čempionvienība “TTT Rīga” otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 45:78 piekāpās Jekaterinburgas “UGMK”, kas iepriekšējā sezonā izcīnīja čempiona titulu, liecina organizatoru informācija.

Rezultatīvākā "TTT" rindās bija Ieva Kūlīte ar 15 punktiem, bet 10 pievienoja Kristīne Vītola. Savukārt pērnās sezonas čempionēm ar 23 punktiem izcēlās Marija Vadejeva.

Jau no paša mača sākuma rīdziniecēm nevedās, un pirmo puslaiku "TTT Rīga" noslēdza ar 26 punktu deficītu. Trešās ceturtdaļas ievadā rīdzinieces sasparojās un rādīja līdzvērtīgu sniegumu, taču punktu deficītu samazināt neizdevās, bet noslēdzošajā spēles nogrieznī pretinieču pārsvars vēl vairāk palielinājās.

Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām rīdzinieces šobrīd nonākušas iedzinējos ar 0-1. Ceturtdaļfināla atbilde spēles būs piektdien Rīgā. Ja būs nepieciešams trešais duelis, tas notiks 13. martā.

“TTT Rīga” Eirolīgas pamatturnīrā atgriezās pēc astoņu gadu pārtraukuma. Jau ziņots, ka savā B apakšgrupā izcīnīja astoņas uzvaras 14 spēlēs, turnīra tabulā ierindojoties ceturtajā vietā, savukārt "UGMK" visās 14 spēlēs guva panākumus.