«TTT Rīga» basketbolistes zaudē «Flying Foxes», taču gūst virsroku divu spēļu summā

"TTT Rīga" basketbolistes ceturtdien savā laukumā Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, ar 48:54 zaudēja Austrijas čempionēm "Flying Foxes" Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa kvalifikācijā, taču divu spēļu summā svinēja uzvaru un iekļuva grupu turnīra kārtā, informē rīkotāji.

"TTT Rīga" pirmajā spēlē viesos guva daudz pārliecinošāku uzvaru ar 85:57, bet divu spēļu summā svinēja uzvaru ar 133:111.

Atbildes mačā mājiniecēm rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Sidnija Kārtere, bet Kristena Mena guva desmit punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas zem groziem. Septiņus punktus sameta Zenta Meļņika. Uzvarētājām ar 24 punktiem izcēlās Ārina Dedže Elenberga-Vailija, bet Častitija Rīda guva 17 punktus un izdarīja 14 rezultatīvas piespēles.

Līdzīgajā spēlē "TTT Rīga" sākumā bija neliels pārsvars - 11:6 pēc pirmās ceturtdaļas, bet pēc puslaika mājiniecēm bija divu punktu pārsvars 21:19. Arī pēc trešās ceturtdaļas pārsvars bija nemainīgs 35:33 un tikai mača beigu daļā pretinieces nospēlēja labāk, izcīnot uzvaru, kas gan viņām neko nedeva divu spēļu summā.

"TTT Rīga" iekļuva grupu turnīrā, pievienojoties B grupai, kur spēlēs arī divkārtēja Eiropas kausa ieguvēja Maskavas "Dinamo" (Krievija), kā arī "Ordu Sportif" (Turcija) un "Udominate" (Zviedrija).

Kopš neatkarības atjaunošanas "TTT Rīga" komanda Eiropas kausa izcīņā spēlējusi 2002. un 2008.gada sezonā, bet no 2009. līdz 2011.gadam piedalījās augstākā līmeņa turnīrā - sieviešu Eirolīgā.

Aizvadītajā sezonā "TTT Rīga" uzvarēja Latvijas Sieviešu basketbola līgā, finālsērijā ar 3:1 pieveicot SK "Cēsis". Abu šo komandu duelī Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā rīdzinieces finālā bija pārākas ar rezultātu 84:39.