"Riga" FC futbolisti atkārtoti kļūst par Latvijas čempioniem

Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - "RFS"

FIBA Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "Bourges Basket"

«TTT Rīga» basketbolistes zaudē arī trešajā mačā Eirolīgā

Latvijas vadošā sieviešu basketbola komanda "TTT Rīga" trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē savā laukumā palika vienīgā komanda grupā, kurai ir tikai zaudējumi. "TTT Rīga" zaudēja Buržas "Tango" vienībai ar 55:70.

Mājiniecēm Meganas Hafas kontā "double-double" - 11 punkti un 12 atlēkušās bumbas, kā arī lietderības koeficients 17, bet rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Kate Krēsliņa. Daudzpusīgu sniegumu demonstrēja Binta Drameha, kura sakrāja desmit punktus un pa septiņām atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm. Viešņu rindās krāšņs "double-double" padevās Aleksijai Šartero, kura sakrāja pa 17 punktiem un atlēkušajām bumbām, kā arī lietderības koeficientu 30. 14 punkti Anai Dabovičai un desmit - Elīnai Eldebrinkai.

Mača sākums labāks padevās viešņām, kas ar Kolmenas un Šartero pūlēm izvirzījās vadībā ar 5:0 un to saglabāja līdz pat septītās minūtes sākumam, kad Binta Drameha ar divpunktu metienu vispirms izlīdzināja rezultātu, bet pēc tam pirmoreiz mačā izvirzīja "TTT Rīga" vadībā ar 12:10. Uzvarējušas pirmo ceturtdaļu, rīdzinieces vadībā bija līdz pat Elodijas Godēnas precīzam divpunktniekam mača 16.minūtē, kad rezultāts kļuva 23:22 Buržas kluba labā. Gūstot deviņus punktus pēc kārtas, viešņas pirms Krēsliņas precīza trīspunktu metiena panāca jau 28:22 savā labā.

Uzvarot cīņu zem groziem un precīzāk metot, Francijas klubs pārsvaru palielināja. Izšķirošo akcentu ceturtajā ceturtdaļā ar trim pēc kārtas precīziem tālmetieniem viešņām panāca 58:43.

Rīdzinieces trāpīja vien 25 procentus metienu, realizējot 14 metienus no 56, kamēr Francijas klubs meta ar 35,62 procentu precizitāti.

A apakšgrupā vadībā ar divām uzvarām divās spēlēs ir Prāgas ZVVZ USK un Jekaterinburgas UGMK, pa vienai uzvarai ir Orenburgas "Nadežda", Venēcijas "Umana Reyer", Brenas "Etixx Mithra Castors" un "Čukurova" vienībām, viena uzvara trijos mačos ir Buržas "Tango", bet ar trim zaudējumiem turnīra tabulu noslēdz "TTT Rīga" komanda.

Abas komandas pirms mača bija vienīgās Eirolīgas A apakšgrupā, kuras sezonu sākušas ar diviem zaudējumiem. Rīdzinieces ar 66:73 piekāpās Čehijas čempionēm Prāgas ZVVZ USK un ar 71:76 zaudēja Beļģijas klubam Brenas "Etixx Mithra Castors", bet Francijas vienība ar 63:73 atzina Venēcijas "Umana Reyer" pārākumu un ar 64:93 kapitulēja Prāgas klubam.