«TTT Rīga» basketbolistes pārliecinoši sasniedz Austrumeiropas līgas finālu

Latvijas čempiones "TTT Rīga" sestdien Rīgā ar 82:58 uzvarēja Maskavas "Dinamo" Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas (EEWBL) pusfinālā un turnīra noslēgumā "Daugavas" sporta namā pretendēs uz titula iegūšanu, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Kate Krēsliņa, turpretim Šeilani Pedija pievienoja 12 punktus. Krievijas komandā ar 20 punktiem izcēlās Albina Raževa.

Pāris minūtes laukuma saimniecēm mača sākumā bija nepieciešamas, lai ieskrietos, un pirmajā ceturdaļā arvien palielinātu pārsvaru, kas līdz pārtraukumam sasniedza 16 punktus (31:15). Puslaika turpinājumā viešņas neatguvās un "TTT Rīga" panāca pat +23 (48:25), pirms "Dinamo" mazliet pietuvojās. Pārvarējušas nelielu krīzi trešajā ceturtdaļā, mājinieces pēdējo spēles posmu sāka ar 19 punktu pārsvaru (63:44) un savu uzvaru neļāva pretiniecēm apdraudēt.

Dienas pirmajā spēlē vietu finālā nodrošināja Slovākijas klubs Košices "Good Angels", kas ar 74:69 uzveica Zviedrijas "Udominate" basketbolistes un finālā tiksies ar "TTT Rīga". Finālspēles par pirmo un trešo vietu notiks svētdien.