«TTT Rīga» basketbolistes Jekaterinburgā piekāpjas Eirolīgas čempionēm UGMK

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" otrdien Krievijā ar 67:87 zaudēja mājiniecēm Jekaterinburgas UGMK, kas revanšējās par abu komandu pirmajā spēlē piedzīvoto neveiksmi Eirolīgas grupas turnīrā, liecina organizatoru informācija.

"TTT Rīgai" 15 punktus guva Binta Drameha, kura arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bet Meganas Hafas rēķinā bija 14 punkti. Titula īpašniecēm UGMK ar 19 punktu guvumu izcēlās Britnija Grainere.

UGMK basketbolistes vadību pārņēma pirmās ceturtdaļas vidū, tomēr "TTT Rīga" līdz puslaika beigām neļāva pretiniecēm atrauties. Pusotru minūti pirms garā pārtraukuma Kates Krēsliņas trīspunktu metiens palīdzēja rīdziniecēm pietuvoties līdz divu punktu deficītam (33:35), tomēr otrajā puslaikā dominēja mājinieces. Trešās ceturtdaļas septiņās minūtēs "TTT Rīga" guva tikai piecus punktus, paverot iespēju UGMK veikt izšķirošu atrāvienu un pēdējā pārtraukumā doties ar drošu 19 punktu vadību (66:47).

Turnīrā vienīgo zaudējumu UGMK basketbolistes piedzīvoja pirmā apļa spēlē Rīgā, bet pārējos 11 mačos guva uzvaras, nodrošinot stabilas līderpozīcijas.

Ar trim uzvarām 12 spēlēs "TTT Rīgai" vairs nav izredžu tikt Eirolīgas ceturtdaļfinālā, bet komanda saglabā cerības grupā finišēt ne zemāk kā 6.vietā, kas ļautu nodrošināt dalību pakāpi zemāka turnīra - Eirokausa - ceturtdaļfinālā. Līdz grupas kārtas noslēgumam Latvijas čempionēm atlicis aizvadīt divas spēles.