«TTT Rīga» basketbolistes izcīna trijās dienās trešo uzvaru

"TTT Rīga" sestdien mājās ar 91:51 pieveica Lietuvas klubu "Kauno Aistes" Baltijas sieviešu basketbola čempionāta spēlē, liecina rīkotāju informācija. Latvijas čempionvienība noslēdza triju spēļu triecienciklu, trijās dienās dažādos turnīros gūstot trīs uzvaras.

Vairākas komandas līderes pietaupījušajām uzvarētājām 19 punktus nodrošināja Baiba Eglīte, bet 12 punktus guva Aivija Slotere. Lietuvas komandā ar 13 punktiem rezultatīvākā bija Kristina Masionīte. Baltijas sieviešu čempionāta grupā "TTT Rīga" ir guvusi septiņas uzvaras septiņās spēlēs.

Jau pirmajā ceturtdaļā "TTT Rīga" pārsvars tuvojās 20 punktiem (25:8), tomēr "Kauno Aistes" nepiekāpās un, tuvojoties pirmā puslaika beigām, samazināja rezultāta starpību līdz četriem punktiem (34:30). Mājinieces spēja nobremzēt Lietuvas kluba ofensīvu un trešajā ceturksnī pieaudzēja vadību līdz drošam 21 punktam (62:41).

Savukārt Rīgas Stradiņa universitāte savā laukumā ar 68:58 uzveica spēcīgo Lietuvas vienību Viļņas "Kibirkštis". Uzvarētājām 21 punktu iekrāja Ilze Gotfrīda.

Nākamais mačs "TTT Rīgai" būs trešdien Eirolīgas grupas turnīrā Krievijā pret Kurskas "Dinamo".

Ceturtdien un piektdien "TTT Rīga" spēlēja izbraukumā, gūstot uzvaras pret Čehijas un Slovākijas komandām Eiropas sieviešu basketbola līgas (EWBL) grupas turnīrā.