«TTT Rīga» basketbolistes gūst otro uzvaru Eirolīgā

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" trešdien mājās ar 93:62 uzvarēja Francijas klubu Šarlevilmezjēras "Flammes Carolo" Eirolīgas spēlē un guva otro panākumu grupas turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 23 punktiem bija Šeilani Pedija, kura veica arī septiņas rezultatīvas piespēles, 17 punktus pievienoja Ieva Pulvere, bet 14 punkti bija Kristīnes Vītolas rēķinā. Francijas komandā ar 16 punktiem izcēlās Ana Marija Filipa.

"TTT Rīga" arvien turējās vadībā un otrās ceturtdaļas sākumā pieaudzēja pārsvaru līdz 12 punktiem (41:29). Lai gan Francijas komanda vēl spēja rezultāta starpību samazināt, no trešās ceturtdaļas vidus mājinieces jau bija situācijas noteicējas.

Astoņu komandu grupā "TTT Rīgai" pēc četrām spēlēm ir pa divām uzvarām un zaudējumiem. Pēc divu apļu izspēles grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, bet piektās un sestās vietas īpašnieces Eiropas klubu sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā.

"TTT Rīga" Eirolīgas pamatturnīrā spēlē pēc astoņu gadu pārtraukuma.