«TTT Rīga» basketbolistes Eirolīgas turnīru noslēdz bez uzvarām

Latvijas čempiones "TTT Rīga" piektdien Itālijā ar zaudējumu 41:90 grupas līderim Krievijas klubam Jekaterinburgas UGMK noslēdza dalību sieviešu basketbola Eirolīgas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Rīdzinieces zaudēja visās sešās spēlēs un jau iepriekš šķīrās no izredzēm uz ceturtdaļfinālu.

Pēdējā spēlē Eiropas prestižākajā sieviešu klubu turnīrā "TTT Rīgai" rezultatīvākā ar 14 punktiem bija Megana Hafa, bet Džesika Tomasa pievienoja 10 punktu. Grupas uzvarētājai Jekaterinburgas UGMK izcēlās Marija Vadejeva ar 20 punktiem.

Rīdzinieces tikai pēdējā ceturtdaļā spēja gūt vismaz 10 punktu, bet cīņas iznākums bija skaidrs pēc pirmā puslaika.

Iepriekš sabraukumā "TTT Rīga" basketbolistes zaudēja Spānijas klubam "Uni Girona" un mājiniecēm “Famila Schio”.

"TTT Rīga" uz Itāliju devās10 spēlētāju sastāvā bez galvenā trenera Mārtiņa Gulbja, kurš veselības stāvokļa dēļ palika mājās. Gulbis iepriekš piektdien uzsvēra, ka komanda ir pelnījusi tikai uzslavas, ņemot vērā spēlētāju savainojumus un daudzos izaicinājumus gatavošanās posmā. Sabraukumā Itālijā komandu vadīja treneris Andris Steļmahs, bet Gulbis iesaistījās ar neklātienes padomiem.

Decembrī pirmajā Eirolīgas grupas sabraukumā Spānijā "TTT Rīga" zaudēja visās trijās spēlēs, bet vēl saglabāja cerības kvalificēties izslēgšanas turnīram, ja vien Itālijā izdotos uzveikt “Uni Girona” un “Famila Schio”, kā arī labvēlīgi noslēgtos citas spēles. Ceturtdaļfinālā iekļūs grupas divas spēcīgākās komandas.