Labas vēstis saņemtas no basketbola nometnes

"Mogo" hokejisti garantē uzvaru Latvijas virslīgas regulārajā sezonā

TTT Rīga basketbolistes apakšgrupā ieņem 4.vietu

«TTT Rīga» basketbolistes Eirolīgas grupu kārtu noslēdz ar zaudējumu

"TTT Rīga" basketbolistes trešdien mājās ar 71:79 piekāpās Ungārijas klubam "Sopron Basket" pēdējā spēlē Eirolīgas grupas kārtā, liecina organizatoru informācija. Abas komandas jau pirms tikšanās Rīgā bija garantējušas dalību izslēgšanas turnīrā, tomēr neveiksme pēdējā grupas spēlē sarežģīja Latvijas čempionvienības izredzes ceturtdaļfinālā, kur būs jātiekas ar pašreizējām titula īpašniecēm.

Latvijas čempionēm rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Kristīne Vītola, bet Aija Brumermane guva 16 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Šopronas komandā ar 23 punktu guvumu izcēlās Kendisa Diprē.

Rezultatīvā pirmajā ceturtdaļā ar nelielu pārsvaru vadībā pabija abas komandas, bet puslaika turpinājumā efektīvāk nospēlēja viešņas, garajā pārtraukumā dodoties ar 10 punktu vadību (48:38). Otrajā puslaikā laukuma saimnieces apdraudēt "Sopron Basket" pozīcijas nespēja, un viešņas galotnē nosargāja uzvaru.

"TTT Rīgas" rēķinā Eirolīgas grupā ir astoņas uzvaras 14 spēlēs, kas komandu ierindoja 4.vietā. Pēc divu apļu izspēles grupas četras labākās komandas iekļuva izslēgšanas turnīrā, bet piektās un sestās vietas īpašnieces Eiropas klubu sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā.

Izslēgšanas spēles ar ceturtdaļfināliem sāksies martā, "TTT Rīgai" tiekoties ar otrā grupā uzvarējušo Eirolīgas čempionvienību Jekaterinburgas UGMK no Krievijas. Pirmās spēles ceturtdaļfinālos būs 5.martā, kad "TTT Rīga" spēlēs mājās. Turnīra Četru finālā iekļūs komandas, kas ceturtdaļfinālos būs pārākas sērijā līdz divām uzvarām.