«TTT Rīga» basketbolistes Čehijā uzvar Eiropas līgas grupas līderu spēlē

"TTT Rīga" ceturtdien viesos Čehijā ar 91:70 pārspēja "Žabiny Brno" vienību Eiropas sieviešu basketbola līgas (EWBL) B grupas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas iepriekš bija uzvarējušas visās līdzšinējās spēlēs, bet panākums savstarpējā duelī garantēja Latvijas čempionvienībai pirmo vietu grupas turnīra noslēgumā.

Uzvarētājām Kristīne Vītola guva 19 punktus, savukārt 17 punktus un deviņas izcīnītas atlēkušās bumbas pievienoja Aivija Slotere. Mājiniecēm ar 20 punktiem izcēlās Justina Matuzonīte.

Rīdzinieces tikai uz mirkli pirmajā ceturtdaļā nonāca iedzinējos (8:9), bet pirmā puslaika turpinājumā arvien kāpināja pārsvaru, kas divas minūtes pirms garā pārtraukuma sasniedza jau 24 punktus (46:22). Mājinieces trešajā ceturksnī vēl spēja pietuvoties līdz 14 punktiem (41:55), tomēr arī šo krituma brīdi "TTT Rīga" veiksmīgi pārvarēja.

Izbraukuma turpinājumā Latvijas komanda piektdien Slovākijā vēl aizvadīs EWBL spēli pret "Piestanske Cajky", bet jau sestdien mājās jāspēlē pret Lietuvas klubu "Kauno Aistes" Baltijas sieviešu čempionātā.

EWBL startē divās grupās sadalītas 16 komandas un pa četrām labākajām vienībām regulārās sezonas noslēgumā iekļūs izslēgšanas turnīrā.