«TTT Rīga» basketboliste Pulvere: Atbildes spēlē Itālijā jāuzlabo metienu precizitāte

"TTT Rīga" basketbolistes Eirolīgas kvalifikācijas pirmajā spēlē pret Itālijas klubu Venēcijas “Umana Reyer” mājās nodrošināja 11 punktu pārsvaru, tomēr atbildes mačā piektdien komandu viesos gaida nopietns uzdevums. "TTT Rīga" basketboliste Ieva Pulvere Latvijas Radio pastāstīja, ka svarīgi būs uzlabot metienu precizitāti.

Atbildes spēlē Itālijā gan jāsamazina kļūdu skaits, gan jāuzlabo metienu precizitāte tiklab trīspunktniekos, kā arī no groza apakšas, uzsvēra Pulvere. Viņa atzina, ka abu klubu pirmajā spēlē bija brīvi metieni, ko vajadzēja trāpīt gan pašai, gan komandas biedrenēm.

Ieva Pulvere par Itālijā gaidāmo spēliInita Kresa-Katkovska

  Pulvere sagaida, ka "TTT Rīga" basketbolistes arī labāk sekos pretiniecēm laukumā. "Umana Reyer" ir spēlētājas, kuras var atstāt brīvākas, bet spēles karstumā tas mēdz aizmirsties, un ne visām pretiniecēm drīkst ļaut mest, paskaidroja spēlētāja.

  Itālijas klubā līdere ir Anete Šteinberga, kura jācenšas iegrožot. Šteinberga viena visu komandu nevarēs pavilkt, tomēr "Umana Reyer" ir arī citas labas spēlētājas, uzsvēra Pulvere.

  Komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, iekļūs Eirolīgas pamatturnīrā. Kvalifikāciju nepārvarējušās komandas starptautisko sezonu turpinās Eirokausa izcīņā. Eirolīgas pamatturnīrā startēs 16 klubi, no kuriem 12 vienības pamatsacensībās nonāca bez dalības kvalifikācijā.

  Saistītie raksti
  Basketbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti