Sporta ziņas

Latvijas U-18 volejbola izlases treniņš pirms EČ kvalifikācijas turnīra

Sporta ziņas

BBL. «Valmiera/ Ordo» - Tartu Tehniskā Universitāte

«TTT Rīga» gatavojās astotdaļfināla spēlei FIBA Eiropas kausā

Treneris Zībarts cer uz «TTT Rīgas» garāku soliņu Eirokausa astotdaļfinālā

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" Eirokausa izcīņas grupas kārtā uzvarēja visās sešās spēlēs un uzreiz iekļuva astotdaļfinālā, kur pirmo spēli aizvadīs ceturtdien Turcijas dienvidos pret "Mersin". "TTT Rīga" galvenais treneris Mārtiņš Zībarts cer, ka viņa vadītajā komandā lielāku ieguldījumu nekā pretiniecēm spēs sniegt rezervistes.

Turcijā "TTT Rīgai" nepalīdzēs pamatsastāva saspēles vadītāja Šeilani Pedija, bet arī bez viņas komandai būs jācenšas kurināt spēles tempu, lai nokausētu pretinieču piecas izteiktās līderes.  Zībarts sagaida, ka pienesums no citām rezervistu soliņa spēlētājām būs lielāks, lai tāpat kā līdzšinējā sezonā ar agresīvu aizsardzību spētu nobremzēt sāncenšu galvenos spēkus.

Gada nogalē "TTT Rīgas" spēlētājām bija vairākas brīvdienas, un amerikānietes paspēja pat pabūt mājās ASV. Iespēja pavadīt svētkus ģimeniskā gaisotnē basketbolistēm bija lielākā dāvana, atzina "TTT Rīgas" aizsardze Kate Krēsliņa. 

Eirokausa regulārajā turnīrā 40 komandas bija sadalītas desmit grupās pa četrām vienībām katrā. Līdz novembra beigām risinājās grupu kārtas spēles, kuru noslēgumā astoņas labākās komandas uzreiz iekļuva izslēgšanas turnīra otrajā kārtā, bet vēl 16 klubi astoņos izslēgšanas pāros sacentās pirmajā kārtā.

Astotdaļfināla atbildes spēli "TTT Rīga" aizvadīs mājās 11.janvārī. Komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, iekļūs ceturtdaļfinālā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti