Treneris Mazurs: «VEF Rīga» zaudēja ļoti vērtīgu punktu

"VEF Rīgas" basketbolistu treneris Nikolajs Mazurs pēc pirmdien piedzīvotā zaudējuma VTB līgas spēlē pret Samaras "Krasnije Kriļja" (67:70) bija neapmierināts ar komandas sniegumu un atzina, ka "Arēnā Rīga" tika zaudēts turnīra tabulā ļoti vērtīgs punkts.

Komanda cieta ļoti sāpīgu zaudējumu, un Mazuram jo lielāku vilšanos sagādāja fakts, ka tika zaudētas neitrālās un atlēkušās bumbas pie groziem. Treneris atzina, ka Ingus Jahovičs ne tik droši iesaistījās spēlē, bet Artūrs Strēlnieks jau pirmajās minūtēs sastiepis potīti.

Par izšķirošu notikumu Mazurs nosauca spēles pēdējās minūtes sākumā ielaisto trīspunktu metienu, un treneris ir pārliecināts, ka šajā epizodē netika pienācīgi nospēlēts aizsardzībā.

"VEF Rīgas" spēlētājs Ingus Jahovičs par spēli pret Samaras klubu
00:00 / 00:28
Lejuplādēt

Savukārt Jahovičs uzskata, ka VEF par daudz atslābinājās, jo pret Samaras klubu bija jāuzvar ar 20 punktu starpību, it īpaši mājās. Pirmajā puslaikā tika nospēlēts labi, bet trešo ceturtdaļu "VEF Rīga" sāka Jahovičam neizskaidrojami miegaini. Viņš uzskata, ka tā nevar spēlēt, jo VEF ir izlaidis uzvaru jau divās cīņās. Jahovičs gan solīja, ka komanda cīnīsies par uzvaru nākamajā spēlē.

Nākamā cīņa "VEF Rīgai" būs jau trešdien Eiropas kausa izcīņā Turcijā pret "Besiktas".