Treneris Krauliņš kritisks par attieksmi pret vairākiem amata brāļiem Latvijā

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība arvien ir bez galvenā trenera, jo pēc komandas pieticīga snieguma Eiropas čempionāta finālturnīrā no amata atkāpās Mārtiņš Zībarts. Basketbola trenera arodā vairāk nekā 50 gadu nostrādājušais Armands Krauliņš saskata, ka Latvijā netiek pienācīgi izmantoti visi vietējo treneru resursi, lai gan speciālisti iepriekš ir guvuši panākumus.

Krauliņš sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka ir redzējis visas Latvijas izlases spēles un viņu izbrīna, kā komanda tikusi gatavota, ja tā regulāri pat nespēj ievadīt bumbu spēlē no auta. Tas bijis redzams arī valstsvienības pēdējās spēlēs Eiropas čempionāta kvalifikācijā Rīgā.  

Armands Krauliņš par Latvijas basketbola treneru piesaistīšanuInita Kresa-Katkovska

  Darbavietu Ukrainā atradušo Kārli Muižnieku neviens Latvijā nav uzrunājis, tāpat arī Gundaru Vētru, kurš ir vadījis Polijas čempionvienību, uzskaitīja Krauliņš. Veiksmīgi ar Latvijas junioru izlasēm strādājušajam Varim Krūmiņam darbs mājās nav ticis piedāvāts, un pašlaik viņš strādā Kazahstānā. Ar Ainaru Zvirgzdiņu ir līdzīgi, piebilda Krauliņš. 

  Trenera karjerā Krauliņš ir vadījis gan klubu komandas Latvijā un ārzemēs, gan Latvijas vīriešu un sieviešu valstsvienības. Krauliņš 1999. gadā atkārtoti kļuva par Latvijas vīriešu izlases treneri un vadīja valstsvienību līdz 2003. gada septembrim, kad atkāpās pēc Eiropas čempionāta finālturnīra. 2004. gadā Krauliņu apstiprināja par Latvijas sieviešu valstsvienības galveno treneri, tiesa, nākamā gada vasarā viņš atkāpās no amata neilgi pirms Eiropas čempionāta finālturnīra.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Basketbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti