TOP3 «Krastu mača» spēles, kuras nedrīkst palaist garām

Lai gan bez skatītājiem klātienē, un tomēr straujiem soļiem tuvojas “Krastu mačs”, kuru jebkurš basketbola entuziasts varēs vērot LTV7 un portālā LSM.lv tiešraidē. Kuras spēles nepalaist garām garajā basketbola maratonā?

Sacensību organizatori ir sagatavojuši TOP3 spēles, kuras nudien nevar palaist garām.

Bez skatuves, tomēr prožektoru gaismā: aktieri pret mūziķiem

Spēli 15. augustā plkst. 22.00 varētu saukt par principiālu cīņu. Ja radošos projektos aktieri un mūziķi lielākoties strādā plecu pie pleca, viens otru papildinot, tad basketbola laukumā var pa īstam izrādīt raksturu un noskaidrot, kam lielāks spēks – mūzikas vai teātra mākslas mūzu kalpiem.

Aktieru komandā Latvijas teātru un neatkarīgo aktieru godu sargās Varis Vētra, Anta Aizupe, Gints Grāvelis, Niklāvs Kurpnieks, Romāns Bargais, Kaspars Kārkliņš, Mārtiņš Počs, Kārlis Arnolds Avots, Kaspars Zvīgulis, Raimonds Celms un Andris Bulis komandas trenera Dzintara Dreiberga vadībā. Savukārt mūziķu saimi pārstāvēs Ints Teterovskis, Jānis Šipkēvics, Ģirts Rozentāls a.k.a Ozols, Juris Jope, Artis Dvarionas, Daumants Kalniņš, Roberts Martinovskis, Oskars Petrauskis un Miķelis Putniņš komandas trenera Gata Jahoviča modrā uzraudzībā.

Cīņā ne tikai pret Covid-19: pirmoreiz “Krastu mačā” spēkosies mediķi

Tāpat kā citus gadus, arī šogad turnīrā plecu pie pleca sacentīsies 48 komandas, kuru vidū, kā ierasts, būs gan populāru mūziķu un aktieru, gan politiķu un sportistu apvienības. Toties šī būs pirmā reize, kad turnīra ietvaros laukumā cīkstēsies arī mediķi. Šogad pirmo reizi turnīra vēsturē aci pret aci basketbola laukumā tiksies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD)/RSU un Rīgas 2. slimnīcas basketbolisti.

Kā pierādījis Covid-19 pandēmijas laiks, cīņā pret koronavīrusu visi mediķi ir vienlīdz spēcīgi, pašaizliedzīgi un izveicīgi. Bet kuram labāk veiksies basketbola laukumā? Tas noskaidrosies 16. augustā plkst. 13.00.

Debašu vietā – cīņa zem groza: politiķu mačs

Par vienu no sīvākajām un gaidītākajām “Krastu mača” cīņām nu jau tradicionāli ik gadu izvēršas Daugavas labā un kreisā krasta politiķu spēkošanās zem groza. Tas ir turnīra noslēdzošais un izšķirošais mačs, kas šogad norisināsies 16. augustā plkst. 14.00.

Labā krasta politiķu komandā spēlēs Eiropas Parlamenta deputāts Andris Ameriks un bijusī basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, kuriem pievienosies arī Rīgas domes un Saeimas deputāti, dažādu partiju pārstāvji – Kārlis Strēlis, Juris Radzevičs, Olafs Pulks, Vilnis Ķirsis, Andris Bērziņš, Andris Bačkurs, Imants Parādnieks.

Savukārt zem kreisā krasta karoga startēs ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, viņa priekšgājējs Ralfs Nemiro, bijušais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kā arī Sandis Riekstiņš, Reinis Znotiņš, Pēteris Apinis, Aivars Geidāns, Juris Jurašs, Edgars Kucins, Viktors Valainis, Andris Morozovs un Edvards Smiltēns.

KONTEKSTS:

Ikgadējie basketbola svētki – diennakts basketbola turnīrs – notiks 15. un 16. augustā Rīgas svētku un Ostas 820. gadadienas ietvaros. Simboliski iezīmējot jau vienpadsmito gadu, kad basketbola laukumā spēkiem mērojas Daugavas labā un kreisā krasta komandas, uzvarētāji tiks noskaidroti Daugavas vidū uz AB dambja. Lai pasargātu basketbola mīļotājus no riska inficēties ar koronavīrusu, kas pieaug, apmeklējot publiskus pasākumus, līdzjutēji un sporta entuziasti tiek aicināti spēles vērot un līdzi just nevis klātienē, bet gan TV ekrānos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti