Timmas un Mālmaņa debija «Baskonia» noslēdzas ar zaudējumu mača galotnē

Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa „Baskonia” piektdien Spānijas augstākās līgas (ACB) pirmajā spēlē viesos ar 82:87 piekāpās Barselonas „Lassa” vienībai, liecina organizatoru informācija. Abi latviešu basketbolisti negaidīti tika iekļauti vienības pamatsastāvā.

Timma laukumā pabija vairāk nekā 30 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar 15 gūtiem punktiem, vienu atlēkušo bumbu, kā arī divām pārtvertajām bumbām. Savukārt Mālmanis vairāk nekā 16 minūtēs izcēlās ar vienu precīzu trīs punktu metienu un vienu bumbu zem groziem.

Pirmajā puslaikā abas komandas demonstrēja līdzīgu spēli, pārtraukumā ar 40:45 vadībā esot mājiniekiem. Trešajā ceturtdaļā „Baskonia” pārņēma vadību, gūstot deviņu punktu pārsvaru (65:56). Pēdējā spēles nogrieznī izrāviens padevās mājiniekiem, kas svinēja panākumu pirmajā ACB spēlē.

Timma „Baskonia” vienībai pievienojās jūnija sākumā, savukārt Mālmanis Spānijā atgriezās augustā. Mālmanis jau iepriekš bija spēlējis „Baskonia” sistēmā.

Nākamā spēle „Baskonia” paredzēta 5. oktobrī, kad komanda savās mājās spēkosies ar Madrides „Movistar Estudiantes”.