Strēlnieks rezultatīvākais «Brose Baskets» uzvarā pār Spānijas vicečempioniem

Jānis Strēlnieks ar 16 punktu guvumu ceturtdien bija rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, kurā Latvijas basketbolista pārstāvētie Vācijas čempioni Bambergas "Brose Baskets" mājās ar 74:70 pieveica Spānijas vicečempionus "Barcelona", liecina organizatoru informācija.

Strēlnieks spēlēja 28 minūtes (27:35), izcīnīja arī divas atlēkušās bumbas un veica četras rezultatīvas piespēles. Strēlnieks trāpīja trīs no pieciem divpunktu metieniem un divus no sešiem trīspunktniekiem, kā arī visus četrus soda metienus.

Lielāko ieguldījumu Strēlnieks deva otrajā puslaikā, kad guva 13 punktus, palīdzot laukuma saimniekiem veikt izšķirošo izrāvienu. "Barcelona" ar 19 punktiem izcēlās Džastins Dolmens.

F grupas turnīra tabulā "Brose Baskets" ir pa trim uzvarām un zaudējumiem.

Vēl divu Latvijas basketbolistu pārstāvētie klubi spēlēs piektdien. F grupā Kaspara Vecvagara pārstāvētais Kauņas "Žalgiris" uzņems Maskavas CSKA, bet Dāvja Bertāna Vitorijas "Laboral Kutxa" viesos tiksies ar citu Spānijas klubu Madrides "Real".

Otrajā grupu kārtā 16 komandas ir sadalītas divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām labākajām vienībām iekļūs izslēgšanas mačos.