Strēlnieks rezultatīvākais Bambergas kluba uzvarā basketbola Eirolīgā

Jānis Strēlnieks ar 14 gūtiem punktiem piektdien bija rezultatīvākais Eirolīgas spēlē, kur Latvijas basketbolista pārstāvētais Vācijas klubs Bambergas ''Brose Baskets'' mājās ar 73:53 pārspēja Malagas ''Unicaja'' un sagādāja Spānijas komandai grupā pirmo zaudējumu, liecina rīkotāju informācija.

Strēlnieks laukumā bija 24 minūtes (24:07), trāpīja abus divpunktu metienus, trīs no sešiem trīspunktu metieniem, kā arī vienu no diviem soda metieniem. Strēlnieka rēķinā bija arī sešas rezultatīvas piespēles un trīs izcīnītas atlēkušās bumbas.

Malagas komandā neviens spēlētājs neguva diviem cipariem rakstāmu punktu skaitu.

Strēlnieks pēc uzvaras atzina, ka "Brose Baskets" vēl ir par agru runāt par dalību nākamajā kārtā, jo gaida vēl daudz spēļu un viss var gadīties. Taču viņš uzteica komandu par labu darbību aizsardzībā, jo izdevās neļaut iepriekš nezaudējušam pretiniekam gūt vairāk kā 53 punktus.

D grupā pēc sešām spēlēm vadībā ir Maskavas CSKA un "Unicaja" basketbolisti, kam ir pa piecām uzvarām, bet "Brose Baskets" sešu komandu konkurencē ieņem trešo pozīciju ar četriem panākumiem.

Eirolīgas regulārajā sezonā 24 komandas ir sadalītas četrās grupās, kur aizvada divu apļu turnīru. Otrajā grupu kārtā iekļūs katras grupas četras labākās komandas, kas, sadalītas divās jaunās grupās, turpinās cīņu par vietu ceturtdaļfinālā. Eirolīgas uzvarētāji kļūs zināmi maijā Četru finālā.