Strēlnieks kopā ar «Žalgiris» Lietuvas kausa finālā pieveic Bērziņa «Lietkabelis»

Divu Latvijas basketbolistu cīņā svētdien Lietuvas kausa finālā Jānis Strēlnieks un Kauņas "Žalgiris" svinēja uzvaru pār Kaspara Bērziņa pārstāvēto Panevēžas "Lietkabelis".

"Žalgiris" Viļņā par Karaļa Mindauga kausa izcīņu nosauktā turnīra finālā pārspēja "Lietkabelis" ar 91:66 (22:12, 24:15, 22:16, 23:23).

Strēlnieks laukumā pavadīja 18 minūtes un 20 sekundes, realizējot vienīgo divpunktu metienu un vienīgo tālmetienu. Tāpat viņa kontā arī divas atlekušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas kļūdas, trīs personiskās piezīmes, kā arī lietderības koeficients trīs un +/- rādītājs +12.

Bērziņš pretinieku komandā ar 13 punktiem kļuva par otru rezultatīvāko basketbolistu. 21 minūtē un 45 sekundēs laukumā viņš realizēja vienu no četriem trīspunktu metieniem, kā arī četrus no astoņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Tāpat viņa kontā arī četras atlekušās bumbas, viena kļūda, trīs personiskās piezīmes, divi izprovocēti pārkāpumi pretiniekiem, kā arī lietderības koeficients septiņi un +/- rādītājs -14.

Uzvarētājiem 25 punktus guva Džošua Nībo, bet Žofrijs Loverņs sakrāja 19 punktus un astoņas atlēkušās bumbas.

Pretiniekiem ar 14 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām rezultatīvākais bija Vītenis Lipkevičs.

Spēlē par trešo vietu "Šiauliai" ar 71:76 (16:23, 18:14, 19:13, 18:26) piekāpās Viļņas "Rytas".

Jau ziņots, ka sestdien pusfinālos "Žalgiris"pārspēja "Šiauliai" ar 80:68, bet "Lietkabelis" ar 82:80 apspēlēja Viļņas "Rytas".

Pagājušajā sezonā "Žalgiris" finālā ar 76:69 pārspēja "Lietkabelis" vienību.