Strēlnieka pārstāvētais «Olympiakos» Eirolīgas spēlē zaudē, Timmas «Baskonia» izrauj uzvaru

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē otrdien Kauņas “Žalgiris” ar 80:60 sagrāva latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvēto Pirejas “Olympiakos” vienību. Lietuvas klubam līdz iekļūšanai finālčetriniekā trūkst tikai vienas uzvaras, jo tas sērijā līdz trim uzvarām panācis 2-1, liecina organizatoru informācija.

Strēlnieks laukumā bija 13 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā izcēlās vien ar trim punktiem, ko guva, realizējot trīs no trim soda metieniem. Garām grozam viņa raidītais divpunktu metiens un arī abi raidītie tālmetieni. Viņa rēķinā arī viena atlēkusī bumba, trīs rezultatīvas piespēles un divas piezīmes.

“Žalgiris” labā ar 18 punktu guvumu izcēlās Brendons Deiviss, 13 pievienoja Pauļs Jankūns. Savukārt “Olympiakos” rindās rezultatīvākais bija Vasilis Spanulis ar 14 gūtiem punktiem.

Otrdien vēlāk Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Vitorijas "Kirolbet Baskonia" svinēja uzvaru ar 88:83 pār "Fenerbahce Dogus" vienību no Turcijas, panākot sērijā līdz trim uzvarām 1-2.

Timma šajā spēlē nospēlēja 29 minūtes, gūstot astoņus punktus, savāca četras atlēkušās bumbas un vienreiz pārtvēra bumbu. Tieši pateicoties Jānim, komanda guva izšķirošo izrāvienu pēdējās ceturtdaļas sākumā.