Spānijas basketbolisti ceļā uz pusfinālu salauž Vācijas pretestību

Pašreizējie titula īpašnieki Spānijas basketbolisti Eiropas čempionātā ceturtdaļfinālā ar 84:72 pārspēja Vāciju un nākamo maču aizvadīs pret Latvijas un Slovēnijas spēles uzvarētāju, kas kļūs zināms vēlāk otrdien, informēja organizatori.

Uzvarētājiem 28 punktus guva Marks Gasols, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas, savukārt vāciešiem ar 27 punktiem izcēlās Deniss Šrēders.

Trešās ceturtdaļas vidū četru punktu pārsvars vēl bija Vācijas izlasei (47:43), tomēr pēdējā pārtraukumā ar 12 punktiem priekšā (65:53) jau bija favorīti spāņi. Spānijas izlase bez medaļām Eiropas čempionātos nav palikusi kopš 2005.gada, turklāt pēdējos četros turnīros trīsreiz izcīnīja zelta godalgas.

Vēl divas ceturtdaļfināla spēles notiks trešdien - Grieķijas basketbolistu pretinieki būs krievi, bet Itālijas izlase tiksies ar Serbiju.

Eiropas čempionāts noslēgsies svētdien ar finālspēlēm par zelta un bronzas godalgām.